O firmie

Historia firmy sięga 2009 roku, kiedy to rozpoczęła swoją działalność spółka RN-CARD-POLSKA Spółka Cywilna, zmieniona w 2013 roku na RN-CARD-POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, a w 2015 roku LUCARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. W 2021 roku spółka została przekształcona w LUCARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna.

Firma LUCARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna specjalizuje się w kartach paliwowych umożliwiających bezgotówkowy zakup paliwa w krajach za wschodnią granicą: Białorusi, Federacji Rosyjskiej, a także w Polsce.

Bezpieczeństwo zakupu oleju napędowego zapewniamy poprzez umożliwienie właścicielom firm transportowych korzystania z plastikowych kart paliwowych na sieci stacji należących do kilku rosykskich Koncernów Naftowych. W dniu dzisiejszym karta, którą oferujemy akceptowana jest na kilku tysiącach stacji (ponad 2000 stacji w Rosji i Białorusi) .

W XXI wieku zarządzanie flotą samochodów stanowi nie lada wyzwanie. Pełna kontrola nad bardzo skomplikowanymi procesami logistycznymi wymaga nowoczesnych i niezawodnych narzędzi. Nasza firma dostarcza Państwu jedno z wielu niezbędnych do tego narzędzi - kartę paliwową. Dzięki niej maja Państwo możliwość optymalnego zarządzania zakupem paliwa, co w skali miesiąca zmniejsza koszty generowane przez firmę transportową. Karta paliwowa to nie tylko niższe ceny. To także system kontroli jakości tankowanego paliwa poprzez wybór wygodnych i znajdujących się w Państwa zasięgu stacji paliwowych, wygodne rozliczenia, a także zmniejszanie ilości dokumentów potrzebnych do comiesięcznych rozliczeń z fiskusem.

Współpraca z firmą LUCARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna - to pewność tankowania wysokiej jakości paliwa na stacjach benzynowych największych rosyjskich spółek naftowych, a także szerokie perspektywy dalszego rozwoju. Spółka ciągle rozwija się, wprowadza dodatkowe usługi i serwisy, troszczy się o swoich Klientów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy. Podejmiemy wszelkie możliwe starania, aby współpraca z naszą firmą wpłynęły korzystnie na rozwój Państwa firmy.